Arama

BAYRAM SOFRALARI PORLAND’LA DAHA GÜZEL

baskanin mesaji
 

Keyifle ve özlemle bir araya geldiğiniz bayram sofralarında Porland yanınızda!

Sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz, özenle hazırlandığınız ve karşılamadan uğurlamaya her anında sevgiyi, hoş görüyü ihmal etmediğiniz bayram günlerinde, Porland’ın zengin ürün gamı sofralarınızda ve yaşam alanlarınızda sizlerle.

Sunumlarınızda zevkinizi ve özgünlüğünüzü yansıtabileceğiniz, farklı tarzlara da hitap eden birbirinden etkileyici, renkli ve trendy koleksiyonlar Porland ayrıcalığıyla sofralarınızda. Yemek takımlarından, ikramlıklara, ev dekorasyonu ürünlerinden, ev tekstil ürünlerine kadar pek çok farklı kategoride ve çeşitte ürün, bayrama özel fırsatlarla sizleri bekliyor. 

Porland, bayrama özel kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla, yeni evlenen ve evini yenileyecek olanların bütçelerine de ayrıcalık sağlıyor. 3.390 TL’den başlayan Porland’ın Evlilik Paketleri, birbirinden farklı ürün ve fiyat seçenekleriyle, her bütçeye hitap ederken; 250 TL ve üzeri alışverişlerde Yapı Kredi World’e özel 12 taksit fırsatı sunuyor.

Porland’ın eşsiz koleksiyonlarıyla buluşmak için Porland Mağazaları ve www.porland.com online alışveriş kanalı sizleri bekliyor. 


Sevdiklerinizle birlikte mutlu bayramlar dileriz….

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.