Arama

Blog

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!
TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!
TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR! Porland, 4. Uluslararası Gastronomi konferansı GASTROMASA’da gastronomi grubundaki yeni sezon ürünleri ile dünya mutfaklarında fark yaratacak… 1976 yılından bu yana Türkiye’de porselen denince akla gelen ilk markalarından biri olan Porland, tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan yerli bir firmadır. Gastronomi grubunda, binlerce ürün yelpazesinin yanı sıra Ortadoğu, Akdeniz, Çin, Meksika gibi birçok dünya mutfağına özel, model çeşitliliği ile farklı sunumlar hazırlamaya yardımcı olmaktadır. Porland’ın % 100 sert porselen ve kendi reçetesi ile dünya porselen literatürüne kazandırdığı Aluminalı porselen (Alumilite) ile ürettiği gastronomi grubu ürünleri, güçlendirilmiş kenar yapısı sayesinde çarpma ve darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Yüzey aşınması yaşanmadan yıllarca kullanım konforu sunan ürünler, su emişgenliği sıfır olan transparan ve pekişmiş yapıya sahiptir.
YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND DOKUNUŞU
YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND DOKUNUŞU
YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND DOKUNUŞU Porland, yepyeni bir yıla girmenin heyecanını sadece kalplerimizde değil, sofralarımızda da hissettiriyor… Yeni yılda kurulan sofralar bir başkadır. Porland, tüm sevdiklerimizin büyük bir masa etrafında toplandığı, renklerin ahenkli dansının hissedildiği, ışıl ışıl yanan mumların yandığı, desenleriyle adeta hayallerimizi resmeden “Christina Koleksiyonu”yla kurulmuş sofralarda “Yeni Yıla Merhaba” demeye hazırlanıyor!
Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya, Porland Ürünleriyle Sunum Tekniklerini Paylaştı!
Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya,  Porland Ürünleriyle Sunum Tekniklerini Paylaştı!
Gastronomi sektörünün en önemli şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, Porland’ın, Hostech by Tusid Fuarı kapsamında düzenlediği özel etkinlikte, fuar ziyaretçileriyle buluştu. Yalçınkaya, Porland’ın sıra dışı tasarıma sahip ürünlerini kullanarak tabaklamanın inceliklerini, doğru ve çarpıcı sunum tekniklerini katılımcıları da dahil ettiği workshopta paylaştı.
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Porselen sektörünün öncü markası Porland, Şikayetvar tarafından düzenlenen ve müşteri memnuniyetini en iyi yaşatan markaların belirlendiği A.C.E Awards, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde endi alanında züccaciye kategorisinde “Diamond” ödülün sahibi oldu.