Arama

Blog

Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın
Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın
Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın Doğanın içinden gelen renkler, sağlıklı porselenlerle birleşerek sonbaharın ruhuna uyan huzur dolu evlere ve sofralara ilham veriyor. Porland’ın sonbahar esintisini sofralara taşıyan özgün koleksiyonları, yemek takımları, aynadan vazoya dekorasyona şık bir dokunuş katacak sonbahar temalı ürünleri Porland’ın seçili mağazaları vewww.porland.com’da sizleri bekliyor.
Porland Kayseri’deki ikinci mağazasını Kumsmall’da açtı
Porland Kayseri’deki ikinci mağazasını Kumsmall’da açtı
Porland Kayseri’deki ikinci mağazasını Kumsmall’da açtı Porselen sektörünün öncü markası Porland, Türkiye genelinde yeni mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de 33’üncü, Kayseri’de 1012 m2’lik ikinci konsept mağazasını Kumsmall AVM’de açan Porland, bir evin ihtiyacına yönelik geniş ürün gamını Kayserili müşterileriyle buluşturuyor.
Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı
Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı
Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı E-ticaret satışlarını 5 kat artırdı Pandemi ile birlikte hayatımızdaki etkisini artıran dijitalleşme alışveriş alışkanlıklarını da değiştirdi. Bu süreçte online satış kanalı aracılığıyla tüketicilerin yoğun talebine yanıt veren porselen sektörünün öncü markası Porland, son 6 ayda e-ticaret satışlarını 5 katına, ciro içindeki payını da yüzde 10 seviyesine çıkardı. Hem tasarladığı hem de ürettiği inovatif ürünleri tüm dünyadan müşterileriyle buluşturarak 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan Porland, bu süreçte yurt dışına yönelik e-ticaret kanallarına yatırım yaparak dijitalleşmeye yoğunlaştı.
Atatürk’ün sanat sevgisinden ilham alan koleksiyon
Atatürk’ün sanat sevgisinden ilham alan koleksiyon
Atatürk’ün sanat sevgisinden ilham alan koleksiyon Porselenin öncü markalarından Porland, Cumhuriyet Bayramı’nı özel ve anlamlı bir koleksiyonla kutluyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün sanata verdiği değerden ilham alınarak hazırlanan ‘Atatürk Koleksiyonu’nda Atatürk’ün kara kalem olarak resmedilen fotoğraflarının yanı sıra el yazıları, mühür ve imzaları da cam ve porselen tasarımlara hayat veriyor.
Porland’dan porseleni eşsiz kılan özel ‘Sır’
Porland’dan porseleni eşsiz kılan özel ‘Sır’
Porland’dan porseleni eşsiz kılan özel ‘Sır’ ‘Tasarladık ve ürettik’ mottosuyla porseleni özgün tasarımlara dönüştüren Porland, geliştirdiği özel sır tekniği ile her bir porseleni eşsiz kılıyor. Bu özel teknik, porselene dayanıklılık ve kalite katarken kullanılan sır nedeniyle ürünler birbirinden farklı ton ve efektlere sahip oluyor. Özel sırlı porselenler, bir şefin tutkusuyla hazırlanan tüm sofralara ilham verecek.
Porland’da yönetimde de üretimde de söz kadınların!
Porland’da yönetimde de üretimde de söz kadınların!
Porland’da yönetimde de üretimde de söz kadınların! Porselenin yenilikçi markası Porland, kadınların işgücüne katılım oranlarını yükseltmek amacıyla kadın istihdamını sürekli artırıyor. Kendilerini kadın dostu bir şirket olarak konumlandırdıklarını söyleyen Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu , “Yönetim Kurulumuzun yüzde 33’ü kadınlardan oluşuyor. Beyaz yaka kadın çalışanlarımızın oranı yüzde 60’a ulaşırken, Bilecik’teki üretim tesisimizdeki kadın çalışanlarımızın oranı ise
Dünyanın önemli cam firmalarının seçkin koleksiyonları Porland’da!
Dünyanın önemli cam firmalarının seçkin koleksiyonları Porland’da!
Dünyanın önemli cam firmalarının seçkin koleksiyonları Porland’da! Dünyaca ünlü masa üstü cam markaları Luigi Bormioli ve Libbey’in seçkin ürünlerini mağazalarında ve www.porland.com internet mağazasında müşterileriyle buluşturan Porland, marka iş birliklerini güçlendirmeye devam ediyor. Porselen üretiminin yanı sıra Masa üstü, Mutfak, Ev-dekor, Tekstil ve Banyo kategorisindeki ürünleriyle de evlerin her türlü ihtiyacına cevap veren Porland, iki global markanın en yeni koleksiyonlarıyla da ürün gamını devamlı zenginleştiriyor.
Yeni yılın ilk kahvaltı sofraları, evrenin büyüleyici atmosferi ile buluşuyor
Yeni yılın ilk kahvaltı sofraları, evrenin büyüleyici atmosferi ile buluşuyor
Yeni yılın ilk kahvaltı sofraları, evrenin büyüleyici atmosferi ile buluşuyor Kainatın kusursuz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan Porland’ın Cosmos koleksiyonu, gökyüzünün benzersiz renklerini sofralarınıza taşıyor. Cosmos’un büyüleyici ve mistik dokusunu Güneş, yıldızlar ve Samanyolu Galaksisi’nden ilham alarak yaratan Porland, yeni yılın ilk kahvaltı sofralarında yepyeni umutlara eşlik ediyor.
Porland’tan eğitime destek 200 çocuğun bir yıllık eğitimini karşılayacak
Porland’tan eğitime destek 200 çocuğun bir yıllık eğitimini karşılayacak
Porland’tan eğitime destek 200 çocuğun bir yıllık eğitimini karşılayacak Porselen sektörünün öncü markası Porland, bu yıl vitrin süslemeleri yapmak yerine çocukların hayallerine destek olacak bir projeye imza attı. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında Porland, 200 çocuğun bir yıllık eğitim masrafını karşılayacak. Porland mağazalarında yer alan ağaçları ise bu yıl çocukların çizdiği resimler süsleyecek.
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta Üst Üste İkinci Kez Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta  Üst Üste İkinci Kez Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Türkiye’nin müşteri memnuniyetini en kapsamlı ve uçtan uca ölçen platformu Şikayetvar tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen A.C.E Awards’ta (Achievement in Customer Excellence) kazananlar belli oldu. 8 Mart Salı günü Çırağan Kempinski’de gerçekleşen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri töreninde Porland, iki sene üst üste züccaciye kategorisinde aldığı Diamond ödülüyle başarı çıtasını yukarı taşıdı.