Arama

Onur Güney Canbay

Doğayı Kucaklayan Bir Sofra

Porland Mimari ve Görsel Projeler Müdürü Onur Güney Canbay tarafından doğa konsepti ile hazırlanan muhteşem sofranın baş tacı yepyeni Botanical koleksiyonu…

Kırlardaki yabani çiçeklerin bir araya gelmesiyle oluşan zarif desenler, Porland’ın Botanical Koleksiyonun ile en yeni formundaki tabaklarında hayat buluyor..

Helios Çatal Kaşık Bıçak Takımı ile tamamlanan sofranın ışıltıları göz alıyor…

Sevdiklerinizle birlikte yazdan kalma günleri anıp, geçmişin tozlu raflarından en güzel hatıraları kahkahalar eşliğinde dile getireceğiniz, doğayı kucaklayan muhteşem bir sofrada bir araya gelebilirsiniz.

Botanical Koleksiyonu, Helios Çatal Kaşık Bıçak Takımı ve sofradaki diğer tüm tamamlayıcıları bir arada görebilir, istediğiniz adetlerde satın alabilir ve kendi takımınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Kaynağı Doğadan: Botanical Koleksiyonu

Kırlardaki yabani çiçeklerin bir araya gelmesiyle oluşan zarif desenler, Porland’ın en yeni formundaki tabaklarında hayat buluyor. Botanical Koleksiyonu’nda yer alan menekşe, lavanta, kelebek gibi desenler, sofralarınızda adeta bir doğa şöleni yaşatıyor. Botanical Koleksiyonu, bahar renkleri ile minimal esintiler taşırken; doğal formu ve kendinden dokulu yapısı ile yaşam alanlarınızı canlandırıyor. Porland’ın özel reçetesi ile Alumilite Porselen olarak üretilen koleksiyonda, günlük yemek takımları, kahvaltı ve ikram takımları bulunuyor.