Arama

Şengül Baş

En Değerli Sofralara Güçlü Bir Dokunuş…

Lacivert zemin üzerine yansıtılan mavi ve kahverenginin en derin tonlarına minimal detayların eşlik ettiği Root Blue/Root Rusty Yemek Takımıyla en özel sunumlarınızı unutulmaz kılın. Doğal efektler yansıtılarak zenginleştirilmiş güçlü duruşu, derin hatları ve ele gelen çok özel dokusuyla sade şıklık severlerin vazgeçilmezi olacak. 

Özel bir sırlama tekniği kullanılarak ömür boyu çıkmayan desen garantisi sunan Root Blue/Root Rusty Yemek Takımı sofralarınızda modern bir görünüm sağlarken, rengarenk tonlarıyla pop art etkisini yansıtan Wild Life Koleksiyonu ile sunumunuza enerjik bir hava katabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlarda beğenilerinize sunulan koleksiyondaki renkli desenler ve hayvan motifleri doğal yaşamın ritmini sunumlarınıza yansıtırken, altın zarafetinin yer aldığı siyah hayvan motifleri ile tasarlanmış modellerde sadelik ve şıklık ön plana çıkıyor. 

Root Blue/Root Rusty Yemek Takımı, Wild Life Koleksiyonu ve sofradaki diğer tüm tamamlayıcıları bir arada görebilir, istediğiniz adetlerde satın alabilir ve kendi takımınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Porland Ethos Koleksiyonu

İki farklı renk seçeneği ile lacivert zemin üzerine özel bir sırlama tekniği kullanılarak mavi ve kahve tonlardaki doğal efektler yansıtılmış Root Blue/Root Rusty Koleksiyonu sofralarınıza farklılık getirecek.

Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantisi altındaki bu ürünlerimizin desenleri; 1996 yılından beri en güncel teknolojiler kullanılarak uygulanır. Yüksek ısıda fırınlanan bu özel ürünler, porselene parlaklığı veren camsı yüzeyin yani sırın tamamen altına gömülür ve bu yüzden ömür boyu desenlerinizin çıkması mümkün olmaz. Porland geleneği olan bu üstün sır ve desen dayanımlı ürünlerimizi, gönül rahatlığı ile bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarında kullanabilirsiniz.