Arama

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek

Her mutfağa hitap eden farklı form ve desenlerdeki zengin ürün yelpazesiyle öncü porselen üreticilerinden Porland, 7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Gastromasa’da dünyaca ünlü şefler ve gastronomi tutkunları ile bir araya gelecek.

Birbirinden şık koleksiyonlarıyla estetiği ve zarafeti sofralara taşıyan Porland sıra dışı tasarımlarıyla sektöre modern bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. 7 Kasım Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 6. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda Porland, 5 numaralı stantta birbirinden göz alıcı ürünlerini sektör profesyonelleri ve geleceğin şef adayları ile buluşturacak.

Gastronomi grubunda dünya mutfağına özel modern ve yenilikçi ürünleriyle fark yaratan sunumlara imza atan Porland, gastronomi dünyasına yön veren konferansta porselen sektöründe dikkat çeken Lykee, Chopin, Oriental, Seasons koleksiyonları ile yer alacak.

Dünyanın önde gelen gastronomi temsilcilerinin ağırlanacağı, bu yılki teması “tasarım” olan Gastromasa, katılımcılara gastronomi dünyasının kapılarını aralayacak.