Arama

Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası

Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak

Sevgililer Günü kampanyası

Yılın en romantik günü yaklaşırken, hediye seçiminin tatlı heyecanı da şimdiden başladı. Porland, Sevgililer Günü kampanyası ile birbirinden şık ve zarif ürünlerinde yüzde 14’e varan ek indirimlerle heyecanınızı taçlandırmaya hazırlanıyor.

Sevgililer Günü hediyesinin en güzel yanı, hiç şüphesiz sevgilinin gözlerinden yansıyan ve günümüze güneş gibi doğan o benzersiz parıltı… Porland, aşkınızın heyecan ve mutluluğuna şahit olmak için Sevgililer Günü’ne özel seçili ürünlerde “sepette yüzde 14 indirim” kampanyası başlatıyor.

4 gün sürecek romantik kampanya

Zarif, modern ve zamansız tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile yılın en romantik gününe renk katmaya hazırlanan sektör devi Porland, Sevgililer Günü kampanyasında; abajurlardan desenli vazolara, kahve ve çay fincanlarından dekoratif tabaklara, yemek takımlarından demliklere kadar birbirinden farklı ürünlerde sepette yüzde 14’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Porland, www.porland.com’da geçerli olacak Sevgililer Günü kampanyasına, 11-12-13-14 Şubat tarihleri arasında avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkesi bekliyor.