Arama

Ece Vahapoğlu

Mavinin Huzur Veren Tonları Sofralarınızda

Ethos Natura 27 Parça yemek takımının dinginlik veren renkleri, sade bir tasarımla birleşerek ruhunuzu dinlendirecek sofralara imza atıyor. Gri ve buz mavisi beneklerin yarattığı ahenk ve ferahlık etkisi, günün bütün saatlerinde her türlü ikramda içinizi açacak.

Ethos Natura ile hazırladığınız natural tonlardaki sofranıza, denizin sonsuz maviliğinden esinlenen mavi su bardakları ile hareket katarak sunumunuzu görsel bir şölen haline getirebilirsiniz.

Yüksek ısıda fırınlanan bu özel yemek takımı, porselene parlaklığı veren camsı yüzeyin yani sırın tamamen altına gömülür ve bu yüzden ömür boyu desenlerinizin çıkması mümkün olmaz. Porland geleneği olan bu üstün sır ve desen dayanımlı ürünlerimizi, gönül rahatlığı ile bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarında kullanabilirsiniz.

Ethos Natura 27 Parça yemek takımı, su bardağı ve sofradaki diğer tüm tamamlayıcıları bir arada görebilir, istediğiniz adetlerde satın alabilir ve kendi takımınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Porland Ethos Natura

Minimal sofralar için tasarlanan Ethos Natura Koleksiyonu, gri ve buz mavi tonları ve benekleri ile sunumlarınıza ayrıcalık katacak.

Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantisi'ne sahip sır altı tekniği ile üretilen ürünlerimizin desenleri; 1992 yılından beri en güncel teknolojiler kullanılarak uygulanır. Yüksek ısıda fırınlanan bu özel ürünlerin desenleri, porselene parlaklığını veren camsı yüzeyin yani sırın tamamen altına gömülür ve bu yüzden ömür boyu desenlerimizin çıkması mümkün olmaz. Porland geleneği olan bu üstün sır ve desen dayanımlı ürünlerimizi, gönül rahatlığı ile bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarında kullanabilirsiniz.